Результатом експлуатації автомобіля є старіння лакового покриття, втрата первинного вигляду, блиску, поява подряпин на ньому. Причин появи подряпин достатньо: неякісна мийка машини, пісок та мочалка, камінчики на дорозі, які вилітають з-під коліс автомобілів, зимова мряка, гілки дерев.

Поліровка автомобіля - це послуга, яка допоможе повернути вашому автомобілю первісний глянець, глибину кольору і створити захисний бар'єр на лакофарбових поверхнях, який буде відштовхувати бруд та воду, а також захищати від шкідливого впливу ультрафіолету.

 

Після мийки автомобіля, або після ремонту кузову, ми спостерігаємо як виділяються яскравим кольором свіжопофарбовані деталі, і відразу замислюємося про поліровці кузова. Поліровка кузова автомобіля поверне автомобілю первинний вигляд лакофарбового покриття, а також зробить різницю між пофарбованими і не пофарбованими деталями непомітною. В середньому, ціна повної поліровки автомобіля у нас становить від 1000 гривень. Якщо ви готуєте автомобіль на продаж, то якісно відполірований автомобіль підніметься в ціні на 600-900 доларів.

Є два основних способи полірування: абразивна відновлювальна поліровка і захисна поліровка. До вибору виду полірування потрібен розумний підхід і правильна оцінка стану вашого автомобіля. Ціна полірування кузова залежить від способу полірування, який ви виберете.

Відновлювальне полірування кузова автомобіля

Найдорожчим і трудомістким є абразивне полірування автомобіля. Абразивне відновлювальне полірування кузова - це механічний процес зняття абразивними пастами неглибоких подряпин і потертостей з лакофарбового покриття. Така поліровка забезпечує блиск і яскравість кольору протягом декількох років.

Відновлювальне абразивне полірування

Відновлювальне полірування кузова автомобіля складається з декількох етапів, використовуються полірувальні машинки. На першому етапі кузов повністю або частково обробляється дрібнозернистим наждачним папером. На другому - обробляють спеціальною грубозернистою пастою, а далі за допомогою більш дрібної емульсії і поролонового кола виконується чистова поліровка, поверхня доводиться до блиску.

Захисна (тефлонова) поліровка

Тефлонове полірування - це нанесення спеціального полімерного покриття, яке забезпечує захист кузова автомобіля при митті, має водо-і друдо відштовхуючий ефект, а також оберігає від вигорання та втрати блиску лакофарбове покриття автомобіля.

Поліровка фар

В процесі їзди на машині під впливом зовнішніх факторів на фарах автомобіля з'являються потертості, мікротріщини, вони мутніють і в подальшому автомобіль втрачає свою привабливість. Автомобільні фари втрачають свої оптичні властивості, блякле і розсіяне світло фар сліпить очі водіям зустрічних автомобілів.

Завдяки високому професіоналізму майстрів прозорість і блиск фар можна відновити за допомогою полірування. 

Поліровка фар складається з декількох етапів. На кожному етапі полірування необхідне застосування полірувального кола відповідної жорсткості. Машинка для полірування повинна мати невисокі обороти, полірувальні круги або поверхню яку обробляють потрібно змочувати водою. В першу чергу обробка ведеться грубою пастою з великими абразивними частинками світлофільтри, щоб зняти старий шар пластику з бляклої поверхні, а далі - шліфуються сліди. По завершенню полірування фар вони знову стають як нові.

Довіряйте свій автомобіль тільки професіоналам. Тільки той фахівець, який мають багатий досвід і знання, якісно відновить і захистить ваш автомобіль. Поліровка кузова автомобіля і фар - вдихне нове життя в ваше авто. Ми гарантуємо проведення усіх робіт висококваліфікованими фахівцями та застосування якісних сучасних матеріалів. Вартість полірування фар в нашому центрі в середньому від 100 гривень.

Звертайтеся до нас! Запис на полірування автомобіля по тел .: (068) 024 1120