Локальний кузовний ремонт і фарбування автомобіля у Львові за 3 години. Локальний ремонт кузова без демонтажу деталей.

Уникнути дорогого ремонту можна! Ваш час і гроші заощадить Локальний кузовний ремонт за передовою технологією Sikkens

До 50% автомобілів мають дрібні ушкодження з незначними порушеннями геометрії: сколи, потертості, подряпини, вм'ятини, осередки корозії. Ці невеликі дефекти засмучують автовласників, але вдатися до традиційного кузовному ремонту поспішають не усі. З одного боку, не хочуть витрачати час і турбувати страхову компанію по такому, здається, дріб'язкового приводу. З іншого, вважають, що усунення вм'ятин і подряпин - це дорого і довго, а значить, якийсь час доведеться обходитися без автомобіля. У сучасному міському ритмі це дуже незручно.

А, між тим, автомобіль через такі невеликі дефекти втрачає свою ринкову вартість, маленька проблема поступово перетворюється у велику, та й зовнішній вигляд авто неабияк втрачає свою привабливість.

Як вирішити ці проблеми швидко і дешево?

Для цього існує високотехнологічна методика локального ремонту і фарбування автомобіля Sikkens. Наш автосервіс працює за цією методикою досить давно і має великий  досвід. Ми можемо авторитетно заявити, що система Sikkens - одна з найкращих для проведення локального ремонту постраждалих в аварії елементів автомобіля.

Усунення дрібних пошкоджень - видалення подряпин, вм'ятин і сколів, - може бути вироблено за даною методикою спільно з основним ремонтом. Локальний кузовний ремонт за технологією Sikkens завжди проводиться швидко і якісно. Ми раді бачити, що наші клієнти завжди приємно здивовані і задоволені. 

 

У вартість робіт з відновлення лакофарбового покриття включена вартість усіх матеріалів і роботи з підбору кольору.

Також для економії Вашого часу ми надаємо послугу ОНЛАЙН ОЦІНКИ вартості ремонту. Ви можете відправити нам фотографії з ушкодженнями Вашого автомобіля.

Локальний кузовний ремонт - це наша основна спеціалізація. І з досвіду ми знаємо, що локальний ремонт і фарбування в багатьох ситуаціях є самим отпимального і економічним варіантом.

Локальний ремонт кузова має цілий ряд переваг:

• Значно економить час. Розлучатися з автомобілем на кілька днів не доведеться. Вам більше не потрібно відкладати на довгі місяці усунення прикрих дефектів. Провіднаметодика, яку ми використовуємо, дозволяє усунути невеликі пошкодження кузова і здійснити часткове фарбування пошкодженої деталі всього за 3 години. При цьому, якість лакофарбового покриття в місці ремонту і його відповідність основному тону автомобіля - ідеальне.

• На 40-50% економить гроші. Локальний кузовний ремонт і фарбування на 40-50% дешевше традиційного. Ця економія досягається, по-перше, за рахунок зниження витрат на матеріали, так як готується і фарбується тільки пошкоджену ділянку. І, по-друге, за рахунок зниження вартості роботи фахівця, тому що демонтаж пошкодженої деталі не проводиться.

• Локальний кузовний ремонт дозволяє в максимально можливому обсязі зберегти заводське лакофарбове покриття.

• Важливий момент - локальний кузовний ремонт зберігає якість заводського складання елементів, тому що знімати і розбирати деталі немає необхідності. Недоторканними залишаються усі герметизирующие заводські покриття і регулювання внутрішніх механізмів, які при демонтажі неминуче порушуються. Зберігаються усі гарантії дилерського центру.

• Технологія "локальний ремонт і фарбування" - Sikkens однаково успішно застосовується на деталях з металу і пластика. З її допомогою так само швидко ми виробляємо ремонт бамперів та іншого пластика.

• Ви отримуєте тривалу гарантію від нашого автосервісу на всі роботи - до 24 місяців.

Дорогі друзі, у локального ремонту є свої технологічні тонкощі, які майстер враховує при огляді автомобіля. Внаслідок цього після огляду приймається рішення про застосування локального або традиційного кузовного ремонту.

 

Дана послуга дозволяє Вам відремонтувати автомобіль в нічний час. За попередньою домовленістю ми виробляємо локальний ремонт кузова і традиційний ремонт в нічний час. Для тих, хто не може обійтися без автомобіля ні дня - це відмінна можливість. Ви залишаєте автомобіль ввечері в нашому Центрі, а вранці забираєте його в ідеальному стані.