Будова сучасних машин заслуговує поваги і похвали: системи та механізми працюють злагоджено, передбачувано, довговічно. Вузли та агрегати відрізняються функціональністю і  терміном експлуатації. Причому, вартість автомобілів дійсно відображає технічні характеристики та потенційні можливості транспортних засобів, і стає основним показником якості зборки деталей. Незважаючи на вищезгадані переваги, автомобілі втрачають естетичність і легендарну популярність при утворенні найменших дефектів кузова. 
 
Вм'ятини, подряпини і сколи спотворюють вигляд машини і підкреслюють недбалість водія. При виявленні первинних ознак порушення властивостей кузова рекомендуємо скористатися послугами майстрів «СТО на Зеленій», щоб позбутися від косих поглядів випадкових перехожих. Вм'ятини на дверцях або капоті бувають незначні, - і пошкодження доцільно відремонтувати без перефарбовування деталей. Однак трапляються і серйозні дефекти, які передбачають комплексну обробку пошкодженої деталі. 
 
Рихтування кузова авто - процес відповідальний, кропіткий і досить трудомісткий. Ще недавно рихтування кузова проводилася з використанням молотка і лому, однак зараз процедура вимагає наявності спеціалізованих знань і певних пристосувань. Рівень складності відновлювальної операції безпосередньо залежить від характеру пошкодження та обраної технології ремонту. 
 
Будь ласка, не намагайтеся виконувати рихтовку кузова самостійно, щоб уникнути серйозних проблем. Відсутність досвіду, знань і багатофункціонального обладнання негативно позначиться на вигляді транспортного засобу. Невмілі дії  зіпсують деталі автомобіля, і буде потрібна повна заміна конструктивних елементів. Пам'ятайте, відновлення функцій кузова здійснюється кваліфікованими майстрами нашого автосервісу, які використовують гумовий молоток, сертифіковані матеріали і спеціальну кувалду. 
 
Професійний підхід до рихтовки кузова 
 
Вирівнювання жорстких кутів здійснюється домкратом. Крила машини, при рихтовці, знімаються і кладуться на м`яку поверхню для пом'якшення удару. Проводиться корекція металу легкими постукуванням, що змінюють форму кузова. Двері й капот знімаються. Спеціальними приладами під внутрішньої підшивкою майстри проводять корекцію. Нерідко пошкоджену деталь нагрівають для пом'якшення, що сприяє легкому і оперативному вирівнюванню пошкодженої поверхні. Оброблені деталі шпаклюються, затираються і перефарбовуються. 
 
При виконанні відновлювальних робіт, достатньо часто використовується зварювальний апарат (для заварювання тріщин) або напильник (для вирівнювання деформованого ділянки). Оглядаючи пошкоджений фрагмент транспортного засобу, майстри складають графік відновлювальних заходів і визначають вартість планованих робіт. 
 
Нагадуємо, без спеціальних знань і профільного досвіду, рихтування кузова авто на належному рівні неможлива. І щоб згодом загальна ціна рихтування не зросла вдвічі (за рахунок переробки помилок досвідченими експертами) доцільніше відвідати «СТО на Зеленій» та скористатися послугами механіків. Позитивні відгуки клієнтів підтверджують професіоналізм персоналу і прозору цінову політику автосервісу. Співробітники дорожать репутацією, цінують час водіїв і завжди готові терміново виконати рихтовку автомобіля. 
 
Фарбування, зварювання і антикорозійну обробку кузова майстри виконують оперативно, недорого, компетентно. Надають гарантію на надані послуги, зобов'язання виконують сумлінно і старанно. Проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та тренінги. Нагадуємо, «Сервіс на Зеленій» знаходиться у Львові, має вигідне територіальне розташування. 
 Відновлювальні роботи виконуються якісно, оперативно і дійсно економно.