Обклеювання авто вінілом

Фахівці "СТО на Зеленій" додадуть яскравий стиль будь-якому автомобілю. Забудьте про дорогий тюнинг! Обклеювання авто плівкою - найкраще рішення! Ця послуга доступна кожному.

Ламінування - одне з популярних напрямків тюнінгу, в процесі якого автомобіль покривається вінілом. Залежно від цілей, можуть бути використані декоративна, захисна, матова, глянцева, проста, металізована чи якась інша плівка. Обклеювання авто - оптимальне рішення, якщо ви хочете захистити кузов від подряпин і бруду, приховати дефекти. 

Ламінування авто в значній мірі скорочує вірогідність угону, приковує погляд автовласників і перехожих. 

Брендування і обклеювання автомобіля плівкою

Технології розвиваються швидко. Уже нікого не здивуєш рекламою, що демонструється на екранах телевізорів, друкуваною на сторінках газет або розміщеної на величезних білбордах. Новою технологією візуальної реклами стає обклеювання автомобіля плівкою. Такий варіант ламінування не тільки допомагає донести рекламне посилання до споживача, але стає ефективним варіантом брендування, що не вимагає великих витрат. Поклеїв машину, ви отримуєте пересувний банер!

Фахівці "СТО на Зеленій" в найкоротші терміни обклеять авто вінілом. Всього кілька годин - і ваш корпоративний транспорт стане брендованим. Його обов'язково помітять і запам'ятають потенційні клієнти. Ви можете самостійно вибрати варіант стайлінгу або довірити вибір нашим фахівцям.

Ми підберемо відповідне рішення для здійснення поставленого завдання.

Ми пропонуємо обклеювання вантажних, легкових автомобілів і будівельної техніки плівкою швидко, якісно та за доступними цінами. Зупиніть свій вибір на професіоналах!

Вигідні умови обклеювання авто плівкою

Автовініл - модний напрям тюнінгу, яке освоюють як приватні майстри, так і сервісні центри. СТО на Зеленій пропонує вигідні умови обклеювання авто вінілом. Основні причини, через які нам довіряють:

  • великий досвід. Ми тривалий період часу займаємся автовініловим стайлингом і продовжуємо вдосконалювати технології ламінування;
  • якісні матеріали. Для ламінування ми використовуємо плівки іноземних виробників. Якісний матеріал - важливий фактор, що впливає на кінцевий результат;
  • широкий асортимент. У нас присутній великий вибір матеріалів різних кольорів і фактур. Обклеюючи автомобіль плівкою, ми підберемо саме такий варіант, який буде повністю відповідати усім вашим вимогам;
  • гарантія. Обклеювання авто вінілом проводиться з гарантією в 1 рік. Ми пишаємося нашими роботами і можемо гарантувати їх високу якість;
  • творчий підхід. У нас є багато цікавих ідей, які легко перетворять будь-який предмет в справжній арт-об'єкт. Ми здійснюємо стайлінг не тільки автомобілів, але і будівельної техніки, скутерів,  а також стільникових телефонів, побутової техніки, ноутбуків і будь-яких предметів інтер'єру. 

Поспішайте зробити замовлення, і ми швидко, а головне, якісно поклеїмо автомобіль плівкою.