Мінімальні терміни ремонту
Гарантія на кузовні роботи і фарбування
Гнучка система знижок
Комплексний ремонт після ДТП
Малярно-кузовний ремонт будь-якої складності
Ремонт бамперів та пластику

 

 Наш автосервіс спеціалізується на кузовному ремонту і фарбування автомобілів з ​​2008 року. Наш центр малярно-кузовного ремонту зарекомендував себе як універсальний, надійний, спеціалізований автосервіс у Львові з надання послуг, пов'язаних з ремонтом після ДТП , повного фарбування автомобіля  та локального фарбування. За 6 років ми пройшли шлях від фахової майстерні на чолі з майстром з 25-річним стажем в малярно-кузовному справі до авторитетного спеціалізованого центру, який на постійній основі співпрацює з дилерськими центрами, страховими компаніями, обслуговує фізичних та юридичних осіб.

 

В автосервісі «СТО на Зеленій» використовується виключно сучасне обладнання, яке дозволяє здійснювати якісне фарбування з дотриманням технології, кузовний ремонт будь-якої складності в мінімальні терміни і з використанням новітніх матеріалів:

• фарбувально-сушильна камера «Globus»; 
• стапель (робот) «Codhe»;

У нашому автосервісі для фарбування застосовуються високоякісні лакофарбові та витратні матеріали фірми «Sikkens» та «3М»  , точний підбір фарб здійснюється на технологічному обладнанні системи «Sikkens».

В автосервісі «СТО на Зеленій» нормативи трудомісткості робіт визначаються з міжнародного довідника «Audatex». 

 

Володіючи сучасними технологіями і багатим досвідом ремонту автомобілів по частині кузова і найвищим професіоналізмом у фарбуванні автомобілів, наш автосервіс пропонує комплекс високоякісних робіт з кузовного ремонту будь-якої складності на автомобілях будь-яких марок і виробників. Пріоритетний напрямок нашої роботи це кузовний ремонт у Львові і фарбування автомобіля у Львові . Крім того, у нас є досвідчені фахівці, які недорого і якісно виробляють ремонт бамперів та пластику .

Робочий персонал нашого автоцентру - це грамотні, висококваліфіковані фахівці, які знають новітні технології та методи малярно-кузовного ремонту . Гордістю нашого автосервісу є високоякісна  фарбування автомобілів . В цьому ми кращі з кращих! Переконайтеся самі! Ми даємо 100% гарантію на якість наших робіт.

До послуг наших клієнтів: евакуатор при ремонті, мінімальні терміни ремонту, індивідуальний підхід до кожного клієнта та його автомобілю, а також гнучка система знижок.

 

Автосервіс  пишається якістю своїх робіт і тим, що за останні шість років вийшов на неймовірно стабільний якісний рівень по ремонту автомобілів після ДТП та фарбування автомобілів.

З першого дня роботи ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр якісних послуг по ремонту після ДТП і реставрації, ремонт дрібних і сер'езних ушкоджень. Ми ремонтуємо автомобілі всіх марок.

Послуги нашого автосервісу по ремонту автомобілів - це повний пакет послуг для автомобіля, який включає в себе усі види робіт по відновленню кузова, лакофарбового покриття автомобіля і ремонту автомобіля після ДТП в цілому.