СТО на Зеленій здійснює різні види ремонту двигунів: від простої настройки і регулювання до капітального ремонту з повною перебиранням двигуна. Завдяки застосуванню спеціалізованого обладнання, що використовується нашими майстрами, якість ремонту силових установок автомобілів не поступається фірмовим і дозволяє непогано зекономити.
Усі роботи, що виконуються на підставі виявлениих дефектів, проходять обов'язкове узгодження з власником машини.

 Не існує жодного автомобіля, що має вічний (або не зношується) двигун. Обов'язково приходить той час, коли він починає надмірно шуміти, постукувати, «їсти мастило відрами», змінюється колір диму вихлопу і т.д.
Наскільки зношені поршні і кільця оцінюється, зазвичай, за допомогою замірів компресії, залишкового вакууму і т.д. (при цьому, зазвичай, використовують різні прилади такі, як ендоскоп, мотор-тестер, компрессометр та інше устаткування). Але візуальним показником неполадок в двигуні служить, звичайно ж, збільшення витрати масла. У легкових машин граничним показником, зазвичай, вважається 1 літр на 1000 км. Реальна практика показує, що доводиться ставити авто на ремонт набагато раніше.

 Для уникнення неприємних ситуацій і непередбачених затарат, рекомендуємо проводити регулярне техобслуговування, а також діагностику двигуна вашого автомобіля.

СТО на Зеленій пропонує широкий асортимент послуг з технічного обслуговування, діагностики та ремонту бензинових і дизельних двигунів.

 
     комп'ютерна та технічна діагностика

     демонтаж (зняття) і розбирання двигуна,
     
дефектовка на предмет несправності,
     
підбір комплектуючих,що підлягають заміні,
     
ремонт головки блоку циліндрів,
     зборка двигуна з наступним регулюванням,
     ремонт системи охолодження,
     
ремонт паливної системи,
     ремонт вакуумної системи,
     
заміна масла, фільтрів в ДВЗ,
     
заміна ремнів і ланцюга грм,
     
промивка і заміна форсунок
 

На всі послуги надається гарантія!